Home » Competitieschema
Zaterdag 12 januari
14:00 Crackerjacks X12 Dunckers X12 Zielhorst, Amersfoort
15:15 Green Giants X12 BC Shooters V12 Antares, Leusden
15:45 Crackerjacks M12 Crackerjacks V12 Zielhorst, Amersfoort
Zaterdag 19 januari
14:00 Crackerjacks V12 BC Shooters V12 Zielhorst, Amersfoort
10:45 Dunckers X12 Crackerjacks X12 Dudok Arena, Hilversum
16:00 Green Giants X12 Break Stars M12 Antares, Leusden
Zaterdag 26 januari
09:00 Crackerjacks X12 Break Stars M12 Zielhorst, Amersfoort
09:00 Crackerjacks M12 Green Giants X12 Zielhorst, Amersfoort
Zaterdag 2 februari
17:45 Crackerjacks V12 Crackerjacks X12 Zielhorst, Amersfoort
10:30 Dunckers X12 Green Giants X12 Dudok Arena, Hilversum
13:30 BC Shooters V12 Break Stars M12 de Kuil, Bunschoten
Zaterdag 9 februari
14:15 BC Shooters V12 Crackerjacks M12 de Kuil, Bunschoten
14:00 Green Giants X12 Crackerjacks X12 Antares, Leusden
11:00 Crackerjacks V12 Dunckers X12 Zielhorst, Amersfoort
Zaterdag 16 februari
12:15 Dunckers X12 Green Giants X12 Dudok Arena, Hilversum
17:45 Crackerjacks X12 Crackerjacks M12 Zielhorst, Amersfoort
Zaterdag 9 maart
13:30 Crackerjacks M12 Break Stars M12 Zielhorst, Amersfoort
14:00 Green Giants X12 Crackerjacks V12 Antares, Leusden
17:30 BC Shooters V12 Dunckers X12 de Kuil, Bunschoten
Zaterdag 16 maart
10:45 Crackerjacks V12 Break Stars M12 Zielhorst, Amersfoort
09:30 Crackerjacks X12 Dunckers X12 Zielhorst, Amersfoort
Zaterdag 23 maart
15:00 BC Shooters V12 Crackerjacks V12 de Kuil, Bunschoten
16:00 Green Giants X12 Dunckers X12 Antares, Leusden
12:00 Break Stars M12 Crackerjacks M12 de Trits, Baarn
Zaterdag 30 maart
12:00 Break Stars M12 Crackerjacks V12 de Trits, Baarn
13:00 Crackerjacks X12 Green Giants X12 Zielhorst, Amersfoort
16:30 Crackerjacks M12 BC Shooters V12 Zielhorst, Amersfoort
Zaterdag 6 april
15:45 BC Shooters V12 Crackerjacks X12 de Kuil, Bunschoten
12:15 Dunckers X12 Break Stars X12 Dudok Arena, Hilversum
14:15 Crackerjacks V12 Crackerjacks M12 Zielhorst, Amersfoort
Zaterdag 13 april
12:00 Break Stars M12 BC Shooters V12 de Trits, Baarn
10:30 Dunckers X12 Crackerjacks M12 Dudok Arena, Hilversum
16:30 Crackerjacks X12 Green Giants X12 Icoon, Amersfoort